باربری واوان – باربری اسلامشهر واوان

Block "vavan" not found

از طرفی دارا بودن مجوز رسمی از اتحادیه حمل و نقل دلیل محکمی بر تعهد در اجرای صحیح اسبابکشی و تعهدات اخلاقی به مشتریان میباشد. تفاوت فاحش ما با اتوبار بدون مجوز، این است که ما مسئول تمامی اتفاقات در حین اثاث کشی هستیم و از اموال شما به بهترین نحو محافظت میکنیم.

جهت هماهنگی میتوانید با تلفن های 09123066324 که مربوط به شعبه باربری اسلامشهر واوان در شمال تهران هستند تماس بگیرید.البته09123001289 در هر شرایطی در خدمت شماست.  همچنین برای مراجعه حضوری و انعقاد قرارداد رسمی به دفاتر ما در مناطق شمالی مانند باربری قلهک ، سعادت آباد ، زعفرانیه ، فرمانیه ، ونک و…  مراجعه نمایید.

انجام اسباب کشی در باربری اسلامشهر واوان

انجام کلیه مراحل اسباب کشی توسط یک تیم حرفه ای باربری اسلامشهر واوان، استرس و سردرگمی های این روز مهم را از شما دور خواهد کرد. علت این امر نیز آشنایی تیم حرفه ای پرند بار با پروسه جا به جایی اثاثیه می باشد. بدین ترتیب کادر مجرب این اتوبار با اتکا بر اموزش ها و تجارب مفید خود، در کوتاه ترین زمان ممکن این پروسه پیچیده را محقق می سازند. البته پیش از اقدام به اسبابکشی، موراد مهمی را می بایست در نظر گرفت تا موانع احتمالی از سر راه برداشته شود.

اولین مورد انتخاب زمان مناسب برای نقل مکان است. به یاد داشته باشید پیش از هر اقدامی می بایست از آمادگی منزل جدید برای ورود لوازم اطمینان حاصل نمایید. چرا که در غیر این صورت با ورود لوزام، تمیزکاری و رنگ آمیزی دیوارها و اعمال اینچنینی با دشواری های فراوانی انجام خواهد شد. علاوه بر این آسیب های متعددی نیز به وسایل وارد خواهد آمد. مورد مهم دیگر، انتخاب شرکت حمل بار با سابقه و قابل اعتماد است. برای انجام این کار، معیار شماره تلفنی که از طریق اینترنت بدست آورده اید نیست ، بلکه باید مجوزهای اتوبار را مشاهده کنید.توصیه هایی جهت اسباب کشی و رزرو ماشین را حتما مطالعه نمایید.

تهیه لیست اثاثیه و وسائل

پیش از شروع اثاثکشی توسط باربری اسلامشهر واوان، با تهیه لیستی از اولویت های خود می توانید با برنامه ای منظم این پروسه را طی نمایید. چرا تهیه لیست اثاثیه در این مرحله ضرورت دارد؟ به این دلیل که شروع بی برنامه بسیار نادرست بوده و سردرگمی و استرس را به همراه می آورد. برای پیشگیری از چنین وضعیتی،‌ با نوت برداری از کلیه لوازم منزل خود، به بهتر انجام شدن این فرآیند کمک بزرگی خواهید کرد. چرا که با انجام این کار، همکاران ما نیز در کمال آرامش و با دقت فراوان هر گروه از لوازم را به نوبت دسته بندی ، جابجا و منتقل خواهند کرد.

علاوه بر این ارائه این لیست به ما این اجازه را می دهد تا ناوگان خودرویی مناسب ابعاد وسایل شما (مثلا وانت یا کامیون ) و تجهیزات مناسب بسته بندی را ارسال نماید. از دیگر مزایای تهیه لیست نیز آگاهی شما از وسایل غیر ضروری و حتی دور انداختنی است. شاید حتی در این حین با لوازمی مواجه شوید که دیگر به آنها نیاز نداشته و آنها را از لیست خود حذف نمایید.

در کنار تمام این موارد، با شروع فرآیند اثاث کشی چند روز زودتر از موعد مقرر، به سهولت انجام این پروسه کمک بزرگی خواهید کرد. به طور مثال اگر لوازم شخصی خرده ریزه که دراولویت مصرف نیستند را زودتر از دست و پا جمع کنید، می توانید از شلوغی های روز اسباب کشی پیشگیری نمایید.

بسته بندی اثاثیه و لوازام

چالش برانگیز ترین مرحله اسباب کشی که همواره افراد را دچار خستگی فراوان و سردرگمی می نماید، مرحله بسته بندی لوازم است. در صورت آشنا نبودن با اصول این مرحله،‌ مشکلات فراوانی سر راه شما سبز خواهد شد. در این بخش به اهمیت انجام بسته بندی لوازم منزل توسط یک شرکت معتبر باربری واوان خواهیم پرداخت.

همانطور که اشاره شد، یکی از زمانبرترین مراحل اسبابکشی، مرحله بسته بندی لوازم میباشد. در صورتی که شخصا قصد انجام این کار را داشته باشید می بایست اصول مهمی را رعایت کنید. دقیقا همان نکاتی که کارگران اتوبار رعایت میکنند. از جمله تهیه کارتن های سالم و مناسب، انواع کاور های بزرگ پلاستیکی و پلاستیک های حباب دار به همراه طناب، چسب و غیره. پس از مهیا کردن کلیه تجهیزات، ضرورتا به دسته بندی کردن وسایل و بسته بندی بندی آن ها با پوشش مناسب بپردازید.

این مراحل به صورت شفاهی کاری ساده و حتی سرگرم کننده به نظر می رسد. اما عملا، خستگی و دشواری فراوانی را متوجه شما میسازد. چرا که استفاده از لوازم غیر استاندارد، حمل ناصحیح و از همه مهمتر عدم دسته بندی لوازم وقت زیادی را گرفته و خسارات مالی و فیزیکی فراوانی ایجاد می نماید.

بنابراین با سپردن این مسئولیت به یک باربری در واوان می توانید با اطمینان در کنار همکاران مجرب ما، این پروسه را در کوتاهترین زمان تجربه نمایید. پیش از شروع این مرحله توسط اتوبار، حتما لوازم و اشیاء ارزشمند خود را شخصا جمع آوری و در محلی مناسب قرار دهید تا در روز  اثاث کشی دچار نگرانی ناشی از گم شدن وسایل ارزشمند نشوید. علاوه بر این با دریافت مشاوره تلفنی با همکاران ما می توانید به خوبی با اقدامات پیش از جابجایی اثاثیه و آمادگی های لازم آن آشنا شوید.

انجام باربری در واوان توسط قدیمی ترین اتوبار واوان

همانطور که در این مقاله اشاره شد،‌ مرحله جمع کردن لوازم منزل یکی از سخت ترین و پیچیده ترین مراحل این فرآیند است. سپردن این مسئولیت مهم به شرکت های باربری و بسته بندی لوازم حساس منزل نظیر یخچال و مبلمان توسط افراد متبحر گام مهمی در راه حفظ سلامتی اثاثیه می باشد. از این رو شرکت باربری واوان که یکی از شعب فعال پرند بار در تهران است، با بهره مندی از کادری مجرب و توانا در کلیه مراحل اسباب کشی همراه شما خواهد بود.

پرند بار قدیمی ترین اتوبار واوان با سابقه شصت ساله خود در زمینه باربری، با مجوز رسمی از اتحادیه حل و نقل زمینی تهران تمامی مرحله های اسبابکشی از جمله مشاوره تلفنی رایگان، بسته بندی لوازم با تجهیزات استاندارد، ارسال ناوگان مناسب و … را به بهترین نحو انجام خواهد داد. ارائه بیمه نامه سلامت کالا به کلیه مشتریان نیز نشان دهنده اهمیت سلامت بار شما برای باربری اسلامشهر می باشد.

پایین ترین هزینه دریافتی

در کنار موارد بالا ، در نظر گرفتن هزینه های جا به جایی و باربری در اسلامشهرنیز امری ضروری است. به زبانی ساده تر، فعالیت های قبل از اسباب کشی از ماهیت آینده نگرانه ای برخوردار هستند و راه شما را هموار تر می سازند. در کل قیمت یک فاکتور تعیین کننده برای مشتری است. به ویژه زمانیکه با هزینه های مختلفی نظیر ، خرید یا اجاره منزل جدید ، کمیسیون بنگاه و … روبروست ، در این شرایط ما خود را موظف میدانیم که با پایین ترین هزینه ممکن فرآیند اثاثکشی را انجام دهیم.

 

واوان اسلامشهر کجاست ؟

نقشه واوان

شهرک واوان یکی از شهرک های جنوب غرب استان تهران و جزوء شهرستان اسلامشهر می باشد. شهرک واوان حدود 100 هزار نفر جمعیت داشته و یکی از اصولی ترین سیستم های شهری را دارا می باشد. با توجه به قرار گیری شهرک واوان در مجاورت شاه راه حیاتی جنوب کشور (اتوبان تهران – قم) و نزدیک بودن به فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) از یک سو و از سوی دیگر نزدیک بودن به اتوبان تهران – ساوه – کمربندی آزادگان – جاده ساوه و سایر راه های دسترسی محلی و شهری به یک محیط جذاب جهت سرمایه گذاری در امر مسکن در سالهای اخیر تبدیل شده است که شرکت های بزرگی همچون شرکت بین المللی استراتوس با ساخت بیش از 1800 واحد مسکونی مسکن مهر، شرکت های: عمران اکباتان، تجهیز محیط، بهداشت محیط و شرکت ساختمانی واوان که هزاران پروژه مسکونی ایجاد نموده اند و هجوم بسیاری از شرکت های تعاونی مسکن وزارت خانه ها و سازمان‌ها و نهادهای دولتی و غیر دولتی باعث رشد روز افزون صنعت و تراکم ساختمانی در این شهرک گردیده است. واوان به دلیل اینکه از مرکز شهرستان اسلامشهر فاصله دارد، از ترافیک بسیار کم و تمیزی هوای بسیار خوب و مناسبی برخوردار است.

منبع : https://vavan-amlak.ir/why-vavan/

پوشش سوم شخص، بیمه‌ای است که از شرکت بیمه سوم شخص خریداری می‌شود. در هنگام انتخاب خدمات انتقال، مهم است در مورد نوع پوشش بیمه سوال کنید. برخی شرکت‌های انتقال، پوشش اساسی را به عنوان بخشی از خدمات استاندارد خود ارائه می‌دهند، در حالی که دیگران ممکن است گزینه‌های پوشش اضافی را با هزینه‌های اضافی ارائه دهند.

نکات لازم برای حمل و نقل تخت‌خواب و ملزومات آن

وسایل بزرگی مانند تخت، میز توالت و بوفه روش بسته‌بندی خاص خود را دارند. این لوازم که اکثرا چوبی هستند ممکن است در هنگام جابجایی آسیب دیده و خسارت ببینند. به همین منظور باید به یک سری موارد دقت کنید. برخی از این نکات عبارتند از:

  • اگر در داخل کشوی تخت یا میز توالت لوازمی وجود دارد بهتر است آن‌ها را بیرون آورده و جداگانه بسته‌بندی نمایید. باید در بسته بندی اشیا کوچک خانه دقت بیشتری داشته باشید تا از مفقود شدن آن‌ها جلوگیری شود. در برخی موارد برای صرفه جویی در وقت می‌توانید با زدن چسب محکم بر روی کشو، از بیرون آمدن آن‌ها و ریختن لوازم درون آن‌ها به بیرون جلوگیری نمایید.
    البته باید این نکته را در نظر داشته باشید در برخی موارد زدن چسب به طور مستقیم بر روی چوب، ممکن است به چوب آسیب برساند.
  • گوشه‌های زاویه‌دار وسایل چوبی در زمان حمل و نقل در معرض آسیب بیشتری هستند. برای جلوگیری از آن می‌توانید گوشه‌های آنان را با پلاستیک حباب‌دار یا پلاستیک ساده بپوشانید. برای دقت بیشتر می‌توانید بر روی پلاستیک نیز مقوا و یا روزنامه بگذارید و با چسب نواری آن‌ها را محکم کنید.
  • آینه و شیشه‌های به‌ کار رفته در آن‌ها را با پتو و یا تجهیزاتی از این قبیل بپوشانید.
  • دستگیره‌های کشو را بهتر است جدا کرده و بسته‌بندی نمایید؛ زیرا در هنگام جابجایی ممکن است پیچ آن‌ها جدا شده و مفقود شوند. در برخی مواقع ممکن است دستگیره‌های تخت و بوفه در هنگام حمل، موجب اختلال در روند کار شوند.
  • اتصالات تخت و کمد را از هم جدا کنید. پیچ و لوازم مربوط به آن‌ها را در محل مخصوصی بسته‌بندی کرده تا در موقع چیدمان دچار مشکل نشوید.
  • برای بسته بندی لوازم چوبی منزل اطراف اسباب خواب را با پتو بپوشانید تا در هنگام تکان اتوبار در زمان حرکت آسیب نبینند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *