باربری اسلامشهر به شهرستان – پایانه باربری اسلامشهر

ناوگان حمل نقل و شرکت پرند بار قدیمی ترین اتوبار و باربری اسلامشهر به شهرستان با 60 سال سابقه فعالیت مدام است که کلیه امور اسباب کشی، حمل بار و بسته بندی اثاثیه را توسط پرسنل آموزش دیده و کارگران ماهر انجام میدهد و تضمین میکنیم که اموال و اثاث شما بدون هیچ آسیبی به منزل جدید یا مقصد موردنظر منتقل شوند. تلفن تماس باربری اسلامشهر 09123001289نه فقط برای درخواست جابجایی بار و باربری در اسلامشهر بلکه در کل محله های پایتخت پاسخگوی مشتریان گرامیست. اما برای شعب غرب تهران تلفن های09123066324 نیز در نظر گرفته شده تا امکان خدمت رسانی سریعتر برای شعبه غرب را فراهم نماییم تا در فرآیند اثاث کشی شما هیچ وقفه ای ایجاد نشود.

اگر در اینترنت برای باربری اسلامشهر به شهرستان جستجو کرده اید و وبسایتهای اتوبار مختلف و تبلیغات زیادی را مشاهده کرده اید، تعجب نکنید. در حال حاضر سایتهای زیادی با ادعای مجوز دار بودن جهت انجام اسبابکشی تاسیس شده اند که شاید اکثر انها قدمتی کمتر از یک سال دارند و هرگز مجوز رسمی ندارند. این انتخاب شماست که برای تامین امنیت اثاثیه ، بهترین و قدیمی ترین شرکت حمل و نقل باری را انتخاب نمایید. مسلما هیچ شرکتی قدمت و تخصص پرند بار را ندارد و ما با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته بسته بندی بار و جابجایی اثاثیه، استفاده از رانندگان مسلط و کارگران اموزش دیده یک تجربه شیرین از جابجایی به خانه جدیدتان را رقم میزنیم.

خدمات باربری در پایانه اسلامشهر

صنعت حمل و نقل کالا که شامل اثاثیه، انواع بار و محصولات کارخانجات نیز میشود، تغییرات عمده ای در سالیان اخیر داشته. نوع خدمات مدنظر مشتریان اتوبار تغییر یافته و بازه وسیعتری را شامل می شود. قبلا در شروع کار حدود 60 سال پیش، بیشتر درخواستهای باربری اسلامشهر به شهرستان که داشتیم اجاره ساعتی خودرو بود و خود فرد کار بارگیری و قراردادن اثاث در خودرو را انجام میداد. به مرور زمان نوع تقاضا ها تغییر یافت و درخواست اعزام کارگر نیز جز سفارشات رایج در زمان اسبابکشی و جابجایی بار شد. امروزه با توجه به قیمت بالای اثاث منزل، خدمات مهمی مثل بسته بندی اثاثیه، صدور بیمه بار، صفرتا صد اثاثکشی و اعزام خودروهای مجهز و تجهیزات جدید و نیاز به کارگران ماهر افزایش داشته است. جهت اطلاع از خدمات اتوبار کلیک کنید.

 

به همین دلیل غالبا کارفرمایان اتوبار و باربری در اسلامشهر شرکتی را انتخاب میکنند که دارای مجوز رسمی باشد و زیرنظر مراجع ذی صلاح فعالیت نماید. به علاوه اینکه دارای ناوگان خودرویی مجهزی شامل انواع وانت ، نیسان ، کامیونت و کامیون باشد، پرسنل خود را مرتبا آموزش دهد تا وظایف فنی و اخلاقی خود را به نحو احسنت انجام دهند و نسبت به اثاث مشتری حس مسئولیت داشته باشند. پرند بار تمامی ویژگی های ممتاز یک اتوبار حرفه ای را دارد و با سالهای سابقه فعالیت در حوزه خدمات حمل و نقل توانسته رضایت مشتریان فراوانی را تامین نماید.

بسته بندی اثاث خانه شما

اساس حفظ سلامت اثاثیه خانه شما در زمان اسباب کشی بسته بندی کلیه لوازم است. این کار موجب میشود که در صورت هرگونه اتفاق پیش بینی نشده ای مثلل سقوط ظروف چینی ، آسیب کمتری به آنها وارد شود. از طرفی قابلیت حمل لوازم و اثاثیه آسان تر می شود. بسته بندی باید باوسیله کارتن های محکم و نوارچسب ضخیم و نایلون های حباب دار انجام شود. ما تمامی این ابزارها را از پیش تهیه میکنیم و حتی متناسب با ابعاد اثاثیه شما مانند تلویزیون یا یخچال و… کارتن ویژه میسازیم تا در حین باربری اسلامشهر به شهرستان نه تنها امنیت اثاث تامین شود بلکه حتی گرد و خاک هم روی انها ننشیند.

حمل بار درون شهری و بین شهری

معمولا در سرویس های درون شهری، حتی در تهران نیز معمولا 2 تا 3 ساعت پس از شروع بارگیری اثاثیه، تحویل نهایی در مقصد انجام میشود و سرعت پرسنل پرندبار در این مسئله بسیار بالاست به ویژه در شعبه باربری اسلامشهر به شهرستان که تعداد زیادی خودرو و کارگر اماده به کار هستند. در سرویسهای برون شهری یا بین شهری که میان دو شهرستان مختلف انجام میشود، معمولا باتوجه به مسافت مبدا و مقصد زمان حمل بار متفاوت است و هرچه این فاصله بیشتر باشد، زمان بیشتری نیز طول میکشد.

البته برای خدمات حمل بین شهری باید از خودروهای مطمئن تر و رانندگان خبره تری استفاده کرد که مدیریت پرندبار با اطلاع از این مسئله نه تنها برای جابجایی بار بین شهری بلکه سرویس درون شهری که میان دو محله انجام میشود نیز از بهترین پرسنل و جدیدترین تجهیزات بهره میبرد.

صدور بیمه نامه در باربری اسلامشهر به شهرستان

اگرچه همکاری با یک اتوبار مجوز دار مثل پرند بار و ثبت قرارداد رسمی مهر تاییدی بر امنیت اثاثیه شماست، اما جهت اطمینان بهتر میتوانید درخواست صدور بیمه نامه دهید. ما میتوانیم جهت هر سرویس باربری در اسلامشهر با همکاری شرکتهای معتبر بیمه، برای اثاث شما بیمه نامه صادر کنیم. اگرچه معمولا مشتریان برای جابجایی های وسائل در یک شهر خاص کمتر چنین درخواستی دارند، زیرا برخلاف خدمات برون شهری با مخاطرات جاده ای و تغییرات اب و هوایی مواجه نیستیم ولی احتمال این وجود دارد که در اثر جابجایی اثاث بین طبقات ساختمان های بلند، ضرباتی به اسباب و وسائل وارد شود به همین دلیل برخی کارفرمایان که لوازم گرانقیمتی دارند از ما میخواهند بیمه نامه معتبر صادر کنیم تا با خیال راحت اثاث کشی انجام گردد.

اسباب کشی توسط ماهرترین کارگران تهران

این درست است که امروزه تجهیزات و تکنولوژی های سخت افزاری سهم چشمگیری در فرآیند اسباب کشی و باربری اسلامشهر به شهرستان دارند اما نمی توان نقش نیروی کار انسانی را در این پروسه نادیده گرفت. برای جابجایی اسباب و لوازم منازل کارگر ماهر یک ضرورت است. مانند تحهیزات مدرن و وسایل بسته بندی و حمل، افرادی که وظیفه انجام این فرآیندها را دارند باید آموزش دیده باشند و تجربه کافی را دارا باشند.

ما سعی کرده ایم ضمن اینکه نیروی کار ماهر و دارای مهارتهای فنی را استخدام کنیم، معمولا هرچند وقت یکبار دروه های آموزشی برگزار میکنیم تا در حین اسباب کشی، کارگر کاملا فنی عمل کند و در ضمن نحوه رفتار صحیح با مشتری را به خوبی اجرایی نماید. 9 سوال مهم برای اسباب کشی منزل را پاسخ داده ایم که معمولا ابهام و پرسشهای متداول بسیاری از مخاطبان ماست.

بهترین اتوبار و باربری اسلامشهر به شهرستان

چرا بهترین هستیم؟ پرندبار بدون شک مطمئن ترین اتوبار و باربری اسلامشهر به شهرستان است زیرا:

 • دریافت کمترین هزینه جابجایی بار
 • انجام صفر تا صد امور اسبابکشی
 • مجوز رسمی از اتحادیه حمل نقل زمینی کشور
 • قدمت 60 ساله و سابقه طولانی فعالیت در باربری اسلامشهر به شهرستان
 • بهره گیری از نیروی کار ماهر ، کارگران حرفه ای و رانندگان مجرب
 • حفظ کامل احترام و حقوق مشتریان
 • استفاده از تجهیزات روز جا به جایی اثاث
 • رعایت پروتکل های بهداشتی مقابله با کرونا
 • نظافت خودروها پس از هر سرویس
 • عمل به تعهدات قید شده در قرارداد و حس مسئولیت نسبت به بار مشتری
 • چندین شعبه فعال در سرتاسر تهران با خطوط تلفن اختصاصی

 

پرند بار انتخاب افرادیست که به دنبال بهترین ها هستند. همه ما هنگام خرید محصول یا دریافت هرنوع خدماتی به دنبال بهترین گزینه هستیم و زمانیکه در اسباب کشی پای اثاث منزل به میان می اید، این حساسیت بیشتر نیز میشود. اگر نامهای زیادی در گوگل به چشمتان خورده، همه را ابتدا ارزیابی کنید. از نظر قدمت، سابقه کاری، پرسنل، ناوگان خودرویی، مجوزها، نحوه پاسخگویی و سایر فاکتورهای ضروری که ذکر کردیم، معیارهای حیاتی برای انتخاب بهترین اتوبار و ارائه دهنده خدمات اسباب کشی میباشند.

تلفن اتوبار جهت تماس

تلفن تماس شعبه باربری اسلامشهر به شهرستان 09123001289است ، البته شعب دیگر باربری مانند اتوبار باربری اشرفی اصفهانی، پونک ، سعادت آباد و ستارخان نیز در محدوده ای نزدیک به این شعبه قرار گرفته اند که ساکنین این محله ها نیز می توانند با تلفن های اعلام شده تماس بگیرند تا در اسرع وقت ضمن مشاوره های رایگان و اعلام قیمت باتوجه به مبدا و مقصد، بتوانیم کارگر و خودرو را به محل شما اعزام کنیم.

اسلامشهر یکی از محله های پرجمعیت در غرب تهران محسوب میشود که سفارشات اثاثکشی و جا به جایی بار ما در این منطقه بسیار بالاست. ضمن ایجاد خطوط تماس ویژه برای ساکنین عزیز و همشهریان محترم، نزدیکی شعبه اصلی ما موجب می شود که تنها در کمتر از 20 دقیقه پس از تماس شما کارگران ما در محل حاضر باشند.

علاوه بر این موارد، مشکلاتی مانند نبود بسته‌بندی مناسب برای کالاها، عدم امنیت در حمل و نقل کالاها و نبود تجهیزات مناسب برای بارگیری و تخلیه کالاها نیز می‌تواند باعثمشکلات در اسباب کشی در تهران شود. برای حل مشکلات اسباب کشی در تهران، می‌توان از روش‌های مختلفی استفاده کرد.

خدمات شرکت باربری معتبر در روز اسباب کشی

برخی از مراکز باربری معتبر دارای خاورهای بزرگ ایسوزو و هیوندای هستند که تمامی بسته بندی وسایل منزل شما را در یک بار رفت و آمد جابجا می‌کنند. یکی از این مراکز تیم باربری پرند بار است. این شرکت با داشتن پرسنل کاری و حرفه‌ای در تمام مراحل اثاث کشی به خصوص در زمینه حمل بار به شما یاری می‌رساند.

خاورهای این باربری، مسقف و موکت کاری شده است. این مجموعه با مجوز از اتحادیه، قیمت باربری را به صورت توافقی به شما اعلام می‌کند. تعداد کارگرانی را که این شرکت برای شما اعزام می‌کند معمولا ۴ نفر است. ۳ نفر از آن‌ها برای حمل بار و یک نفر برای چینش اسباب خانه انتخاب شده‌اند. تعداد کارگران در برخی شرایط ممکن است تغییر کند. این تعداد بستگی به تعداد طبقات منزل شما دارد.

این شرکت تمامی بارهای شما را بارنامه کرده و اثاث کشی ایمنی برایتان مهیا می‌کند.

نکات ضروری پس از حمل وسایل به منزل جدید

بعد از بسته بندی لوازم خانه و انتقال آن‌ها به خانه جدید، نوبت به مرحله باز کردن جعبه و کارتن‌ها و چیدمان وسایل می‌رسد. در این هنگام هم لازم است که بعضی از نکات را در نظر داشته و رعایت کنید.

 • در اولین مرحله بهتر است در صورت عدم مشکل، یخچال و فریزر را تمیز کرده و روشن کنید.
 • اجاق گاز و وسایل پخت و پز را وصل کرده و راه بیندازید. در صورت لزوم از افراد متخصص کمک بگیرید.
 • به سراغ بسته بندی وسایل ضروری منزل رفته و آن‌ها را باز کنید.
 • اگر برای کارهای آن روز لیست تهیه کرده‌اید به سراغ آن رفته و به ترتیب آن عمل کنید.
 • به چیدمان وسایل ضروری خانه اقدام کنید. برای چیدمان لوازم اولویت بندی داشته باشید تا سردرگم نشوید.
 • دقت کنید که نیازی نیست تمام وسایل را در یک روز بچینید. اگر اولویت بندی داشته باشید، لوازم غیر ضروری خانه را با آرامش در روزهای دیگر می‌چینید.
 • سعی کنید تخت خواب و وسایل خواب را آماده کنید که برای خواب مشکل نداشته باشید تا بتوانید در روزهای آینده، کارهای باقیمانده را پرانرژی انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *