قیمت باربری شهریار

قیمت باربری شهریار هم جزء یکی از مساپلی است که در کنار محاسبه تمامی هزینه های موجود مورد بررسی قرار می گیرد . حمل و نقل بار توسط کامیون یکی از خدمات شرکت پرند بار محسوب می شود . اگر طالب حمل بار با کامیون هستید با کارشناسان و پشتیبانان این شرکت تماس برقرار کنید .

انتقال بار با کامیون جفت – انتقال بار با کامیون تک – و حمل و نقل با کامیون مسقف و …. از خدمات مختلفی محسوب می شوند که برای باربری به شهرستان های ارائه می شوند . اگر به دنبال حمل و نقل بار خود با پایین ترین تعرفه باربری قیمت باربری شهریار هستید می توانید با ارزان ترین نرخ کرایه کامیون، از کامیون های این شرکت استفاده کرده و بار خود را جا به جا کنید .

 

حساس بار
0912300129
پرند بار
02156426737
گیسو بار 09125637760
رخ بار 09123066324
تندر بار
09372804681
اعظیم بار
درحال بروز رسانی
نظام بار درحال بروز رسانی
تخفیف بار درحال بروز رسانی

 

عواملی که بر هزینه حمل بار با کامیون تاثیر میگذارد :

عوامل مختلفی هستند که بر هزینه باربری تاثیر میگذارند از جمله وضعیت راه ها – وضعیت اب و هوا – مسیری که سپری می شود برای رسیدن بار به مقصد – نوع کامیونی که براب بار بری استفاده می شود – میزان مصرف سوخت کامیون – تعداد کار گران و تعداد رانندگان و …. گاهی اوقات مشتریان و مالکان بار با واسطه ها در ارتباط هستند و همین امر باعث شده که قیمتی که توسط دلالان و رابطه ها به صاحبان بار داده می شود فرق زیادی با تعرفه اصلی باربری داشته باشد .

بنابراین شرکت باربری پرند بار با حذف این واسطه ها و ارتباط مستقیم با راننده و ارتباطات سترده در زمینه حمل و نقل مناسب ترین کرایه با پایین ترین قیمت برای شما مشتریان گرامی اعلام خواهند کرد. همچنین تمامی کامیون های مورد استفاده باید کاملا تخصصی و از کیفیت بالایی برخوردار باشند تا حین حمل و نقل مشکلی برایشان پیش نیاید .

البته شرکت اعلام کرده که نرخ ماشین ها ثابت نبوده و مشتریان باید برای اگاهی از قیمت به روز باید با شرکت تماس بگیرند . ما دلایلی که موجب نوسانات قیمت می شود را برای شما شرح می دهیم :

۱ – تعداد ماشین موجود برای بارگیری در روز

۲ – اگر تعداد سرویس های موجود به یک مسیر خاص در طول روز زیاد باشد روی قیمت باربری شهریار برای ان مقصد تاثیر گذاشته و پایین می اید اما در صورت کم بودن ماشین نتیجه عکس دارد و کرایه افزایش پیدا خواهد کرد .

شما می توانید از طریق تماس با کارشناسان شرکت پرند بار علاوه بر استفاده از امکانات آن شرکت، نظیر خدمات پرند بار ، حمل بار ، حمل لوازم و اثاثیه منزل ، اسباب کشی آسان ، کارتن اسباب کشی ، اتوبار پرند بار نسبت به دریافت بروزترین اطلاعات باربری و قیمت باربری شهریار اقدام نمایید.

توضیح راجع به وضعیت راه ها :

وضعیت راه ها نیز از عوامل تاثیر گذار بر تغییر نرخ کامیون ها می باشد. برای مثال جاده های خاکی و یا مسیر هایی که از روستاها عبور می کنند افزایش قیمت کرایه کامیون را به دنبال دارد .

شرایط اب و هوایی :

شرایط اب و هوایی نیز بر قیمت باربری شهریار بی تاثییر نیست . برای مثال :

۱ – اب و هوا *ا افتابی باشد یا بارانی و یا برفی که هر کدام به صورت مستقیم روی کرایه ها تاثیر گذار است . زیرا در روز های بارانی یا برفی رانندگی به سختی انجام می گیرد. و ممکن است که خطرات یا مشکلاتی حین بار گیری یا تخلیه ار به وجود اید بنا بر این هزینه کرایه افزایش میابد .

۲- امکان بار گیری در چند نقطه یا تخلیه در مکان های مختلف که این نیز موجب بالا رفتن نرخ کرایه کامیون می شود .

از دیگر مسائل تاثیر گذار در قیمت مشکلات و تورم اقتصادی می باشد:

تمامی مشکلات اقتصادی از جمله : نوسانات نرخ ارز – تورم – گران شدن قطعات خودرو مشکلات امرار معاش رانندگان گرانی بنزنین و …. می باشد .

ثابت نبودن کرایه ای که رانندگان دربافت میکنند از عوامل دیگر می باشد :

راننگان کامیون و تریلی و خاور دستمزد خود را در حال حاضر خودشان تعیین می کنند که باعث شده بر روی کرایه های کامیون بار بری تاثیر بگذارد و کرایه ها روزانه تغییر کنند.

کلام اخر : از شما که ما را در خواندن این مقاله یار یکردید کمال تشکر را دارم و امیدوارم که با انتخاب این شرکت باربری از مزایای شرکت بهرمند گردید و رضایت کامل را داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *