باربری پرند کوزو

پرند بار قدیمی ترین باربری پرند کوزو است و یکی از اتوبار های دارای مجوز رسمی از اتحادیه حمل و نقل زمینی کالا می باشد و با 60 سال سابقه تاکنون خدمات اسباب کشی ، بسته بندی اثاثیه و باربری در پرند کوزو را به تعداد زیادی از ساکنین این محله در غرب تهران ارائه داده است. ساکنین این منطقه در تمام محله های عدل ، سردارجنگل ، ایران زمین ، همیلا ، چمران ، کمالی ، المهدی ، میرزابابایی و سایر خیابان ها می توانند جهت سفارش اتوبار در هر ساعت از شبانه روز و تمام روزهای سال با ما در ارتباط باشند.

رعایت پروتکل های بهداشتی مقابله با کرونا همواره در دستور کار پرسنل و کارگران ما قرار دارد و از این حیث جز اتوبار های پیشرو در رعایت اصول بهداشتی هستیم

ما خدمات باربری پرند کوزو را با بهترین کیفیت ، ارزان ترین قیمت و تضمین امنیت کامل اثاثیه ارائه می دهیم و در صورت تمایل شما اسباب کشی منزل را از ابتدا تا انتها پشتیبانی می کنیم. عمل به تعهدات ، حفظ احترام مشتریان ، بهره گیری از کارگران آموزش دیده و استفاده از تجهیزات مدرن حمل بار و انواع خودورهای نیسان ، وانت ، کامیون و خاور را از گیتی بار بخواهید.

متاسفانه برخی با هدف سوء استفاده از نام درخشان گیتی بار قصد فریب مشتریان را دارند ، جهت جلوگیری از چنین اتفاقی حتما با ما قرارداد رسمی امضا کنید. همچنین نماد شرکت و شماره تماس 09123001289روی تمامی خودروهای ما زده شده و می تواند در تشخیص درست و یک اتوبار معتبر در پرند کوزو یاریگر شما باشد.

شماره تماس باربری در پرند کوزو

اگرچه تلفن تماس 09373001314در همه حال در دسترس شماست و بدون نیاز به کد و حتی با موبایل نیز اگر همین 4 شماره را بگیرید بلافاصله به تیم پشتیبانی ما متصل می شوید ، اما چند خط ویژه دیگر برای مشتریان باربری پرند کوزو به دلیل انبوه درخواست هایی که از این محله داریم در نظر گرفته ایم.

 

تلفن های تماس 09123066324نیز آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستید. اصلا نگران ساعت تماس نباشید ، در هر ساعت شبانه روز این خطوط در دسترس هستند و شما را پشتیبانی می کنند.

استعلام هزینه باربری در پرند کوزو

هزینه باربری پرند کوزو به عوامل زیادی بستگی دارد. مقصد ، مبدا ، مسافت ، تعداد اثاثیه ، تعداد کارگر مورد نیاز برای جابجایی ، خدمات موردنیاز ( فقط جابجایی بار یا بسته بندی اثاثیه هم باشد؟ ) ، تعداد و نوع خودروی انتخابی ، عواملی هستند که در هزینه تاثیر دارند. اما مطمئن باشید ما به دلیل اینکه زیر نظر اتحادیه فعالیت می کنیم ، پایین ترین هزینه را از شما دریافت می کنیم. اما برای استعلام هزینه می توانید با تلفن مدیریت شرکت به شماره 09123001289تماس بگیرید تا حق الزحمه و قیمت دقیق را باتوجه به شرایط به شما اعلام کنند.

سفارش خودرو و کارگر

لطفا در زمان تماس و ثبت درخواست ، تعداد کارگر مورد نیاز خود را مشخص نمایید تا تعداد کافی به محل اعزام شوند. ما در انتخاب نوع خودرو و تعداد کارگران محدودیتی نداریم و باتوجه به اینکه یک شرکت معتبر ثبت شده هستیم و نیروی کار زیادی داریم ، هر تعداد خودرو و کارگر مدنظر شما باشد پس از سفارش به محل اعزام خواهند شد که همگی اموزش دیده و ماهر هستند.

کامل ترین خدمات اتوبار و باربری پرند کوزو

گیتی بار یک اتوبار معمولی نیست. خدمات باربری ما در پرند کوزو به شما هیچگونه محدودیتی ندارد و از بسته بندی اثاثیه منزل گرفته تا قبول جابجایی بار شرکت ها و کارخانجات را پشتیبانی می کنیم. همچنین در صورت نیاز امکان صدور بیمه نامه توسط ما با همکاری بزرگترین شرکت ها در این حوزه امکانپذیر است. شرکت دارای چند دفتر در مناطق مختلف تهران می باشد که سعی شده برای تمامی ساکنین در غرب ، شرق ، شمال و مرکز تهران دسترسی راحت برای مراجعه حضوری و انعقاد قرارداد رسمی را میسر نماییم.

یکی از ویژگی های خدمات ما این است که کاملا مبتنی بر اصول و استانداردهای بین المللی انجام می شود. این در حالیست که کماکان بسیاری از اتوبار ها نه تنها با قواعد باربری پرند کوزو و حمل بار آشنا نیستند ، بلکه حتی دارای مجوز های رسمی نیز نمی باشند که خطرات فراوانی را برای اموال و اثاثیه مشتریان ایجاد می کنند.

امنیت و سلامت اثاثیه و بار در گرو رعایت همین اصول است ، در گذشته که اتوبارها بصورت سنتی فعالیت می کردند ، شاهد حوادث متعدد و ایجاد خسارات بزرگی بوده ایم. حضور تخصصی و حرفه ای گیتی بار در این عرصه نه تنها منجر به اجرای حرفه ای و مدرن باربری در پرند کوزو از بعد فنی و اجرای شده ، بلکه نوع برخورد با مشتریان نیز تغییر کرده و رعایت حقوق مشتری در اولویت قرار گرفته است.

بسته بندی اسباب و وسائل

اولویت اول اسباب کشی ، بسته بندی اثاثیه است. با سابقه طولانی که در این حوزه داریم ، بارها دیده ایم که عدم بسته بندی صحیح بار مشکلات فراوانی را ایجاد کرده است. در گذشته بیشتر بسته بندی با کارتن های آماده انجام می شد و اگرچه شرایط نسبتا بهتری را در مقایسه با عدم بسته بندی ایجاد می کرد اما باز هم می شد نواقصی را مشاهده کرد.

امروزه ما با ساخت کارتن اختصاصی برای هرکدام از اثاثیه پیش از باربری در پرند کوزو تضمین می کنیم که کوچکترین خسارت و حتی خراش کوچک به بار شما وارد نشود. علاوه بر ساخت جعبه ، استفاده از سلفون ، نوار چسب ، فوم و ابزار دیگر تضمین کننده امنیت بار خواهد بود.

اسباب کشی منازل و ادارات

باتوجه به رویکرد مدیران شرکت ، علاوه بر ارائه خدمات باربری پرند کوزو به افراد جهت اسباب کشی متازل ، بخشی عمده ای از فعالیت ما در این منطقه به خدمت رسانی و همکاری با سازمان ها و شرکت ها اختصاص دارد. البته برای این منظور خودروهای بزرگتر و متفاوتی نسبت به خودروهای حمل بار شخصی در نظر گرفته شده است. ما می توانیم با شرکت ها برای جابجایی بار قرارداد بلندمدت و کوتاه مدت امضا کنیم.

در مورد اسباب کشی منازل نیز که هر ساله در شهر تهران و محله پرند کوزو تعداد زیادی از مستاجران مجبور به جابجایی هستند و همین مسئله می تواند دردسرهای فراوانی را برای آنها ایجاد کند. ما تمام تلاش خود را می کنیم که با کمترین هزینه جابجایی اثاثیه شما را انجام دهیم و با رعایت اصول باربری رضایت مشتریان را بواسطه تامین سلامت و عدم آسیب به اثاثیه تامین نماییم.

اعزام پرسنل ماهر

پرسنل و کارگران ما ویژگی های متمایزی نسبت به سایر اتوبارها دارند. اولا این افراد آموزش های لازم برای انجام وظایف تخصصی خود را دیده اند. ثانیا افراد با تجربه با سابقه طولانی در زمینه باربری در پرند کوزو هستند که مدت زیادی است در این حوزه فعالیت دارند ، دقیقا مانند گیتی بار که با 60 سال سابقه قدیمی ترین اتوبار تهران است.

ما به کارگر و رانندگان شرکت تاکید کرده ایم که همواره حق با مشتری است و باید نهایت احترام به کارفرما را رعایت کنند. همچینین در دوره شیوع کرونا ما جز معدود شرکتهایی هستیم که پروتکل های بهداشتی را بصورت کامل رعایت کرده ایم ف پس از هر سرویس کابین حمل بار بصورت کامل ضدعفونی و نظافت می شود. تمامی پرسنل از ماسک و دستکش استفاده می کنند و مواد ضدعفونی مانند الکل نیز همواره همراه خود دارند.

باربری پرند کوزو تهران
باربری پرند کوزو چهاردیواری
باربری پرند کوزو بار
باربری پرند کوزو غرب
باربری پرند کوزو در تهران
باربری پرند کوزو اتوبار
باربری پرند کوزو اسباب کشی
باربری پرند کوزو بار تبریز
باربری پرند کوزو وانت
باربری پرند کوزو بار تهران
باربری ارزان پرند کوزو
باربری و اتوبار پرند کوزو
باربری سعادت آباد پرند کوزو
باربری تهران به پرند کوزو
باربری در پرند کوزو تهران
باربری محدوده پرند کوزو تهران
باربری غرب تهران پرند کوزو
تلفن باربری پرند کوزو
خدمات باربری پرند کوزو
باربری ظریف بار در پرند کوزو
شماره باربری پرند کوزو
شرکت باربری پرند کوزو
باربری پرند کوزو قیمت
کارگر باربری پرند کوزو
باربری پرند کوزو مرزداران
باربری منطقه پرند کوزو
باربری میدان پرند کوزو
باربری اثاث منزل پرند کوزو
باربری در محدوده پرند کوزو
باربری اثاثیه منزل پرند کوزو
باربری نزدیک پرند کوزو
باربری وطن پرند کوزو
باربری های پرند کوزو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *